вівторок, 25 червня 2013 р.

День захисту дітей, який припадає на перший день літа - один із найстаріших міжнародних свят, його відзначають у всьому світі з 1950 року. Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок. ООН підтримала цю ініціативу і оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним із пріоритетних напрямків своєї діяльності.
Свято було засноване в листопаді 1947 року в столиці Франції місті Парижі. Через рік, у 1950 році 1 червня був проведений перший Міжнародний день захисту дітей, після чого це свято проводиться щорічно.
 

Щорічно святкує це свято і районна бібліотека для дітей. Переддень свята 31 травня спільно зі школою-гімназією №1 було проведено свято розвага, "Щоб сонце світило дітям, а ідти всміхались йому". Учні 5-А та 5-Б класів змагалися між собою погравши гру "Найрозумніший". Переможцями стали: Пожар Віталій (5-Б клас), Лук'янук Вікторія, Андрійчук Іванна та Матвіюк Юрій (5-Б), за що отримали символічні подарунки надані відділом культури Ратнівськїї РДА.
Цікавим став конкурс малюнків на асфальті під назвою "Моя Україна". Захищаючи свої малюнки діти розповідали якою б вони хотіли бачити свою країну. Кращими стали: Гурич Вікторія (5-А), Ленартович Дмитро (5-А), Свиридюк Женя, Гончарова Оля (5-А), Трофімова Софія (5-Б). Ми щиро вітаємо всіх дітей, адже найкраща пора у житті людини - це дитинство, для якого характерні пустощі, розваги, відпочинок, отож бажаємо позитивного настрою, щирих усмішок і чудової сонячної погоди.

Немає коментарів:

Дописати коментар