вівторок, 1 жовтня 2019 р.

Читай і будь успішним!

с Хто сказав, що бібліотека – це рудимент минулого, що тут нудно і не цікаво? Ці міфи у друзки розбивають працівники Ратнівської центральноїрайонної бібліотеки та постійно шукають нові форми заохочення людей до книги І квест, цьому підтвердження. Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек за підтримки Благодійного фонду Степана Івахіва «Патріоти Волині», селищної ради, відділу культури, провели квест «Читай і будь успішним».
У заході взяли участь 15 молодіжних колективів та 14 сімей. Кожній з команд запропонували пройти 13 локацій: «Фото з книгою на пам’ять», «Мистецька», «Каша-їжа наша», «Музична пауза», «Читацька», «Екстрим смуга», «Кобзар», «Патріоти Волині», «Дартс», «Здоров’я», «Сильні духом», «Асоціації», «Туристична». Команди успішно пройшли всі завдання, з усмішкою долали перепони і відповідали на інтелектуальні запитання. Всі учасники квесту отримали подарунки.
Вийшов дуже цікавий та веселий захід, що подарував веселий настрій та заряд позитиву надовго не лише мешканцям селища, а й бібліотекарям.Мета квесту була досягнута – незабутні емоції учасників були підтвердженням того, що бібліотека на сьогодні – це не лише книгозбірня, а інформаційний та дозвіллєвий центр.


Немає коментарів:

Дописати коментар