середа, 19 грудня 2018 р.

День Святого Миколая є особливо бажаним дитячим святом, яке приносить відчуття передноворічної атмосфери і всілякі приємні сюрпризи. Бібліотекарі теж вирішили подарувати дітям радість, веселий настрій, допомогти повірити в диво, в здійснення бажань і мрій.

19 грудня працівники районної дитячої бібліотеки організували для дітей зустріч з Миколаєм «По Вкраїні з краю в край ходить Святий Миколай". Вранці Святий Миколай походжав вулицями нашого селища та вітав діточок, які поспішали до школи та дитячого садка. Дарував книги, цікавився , що знайшли під подушкою: подарунок чи може різочку? Чи полюбляють вони читати книжки, чи відвідують бібліотеку, який подарунок хотіли отримати від Миколая? Діти та їх батьки були дуже вражені та щасливі від зустрічі. Очі діток світилися радісними вогниками.

Завітавши до бібліотеки цього дня кожен зможете насолодитися прочитанням новеньких книжечок, які залишив для Вас Святий на книжковій виставці «Від Миколая».

Бажаємо щиро вірити у Святого Миколая попри усі негаразди та образи буденності. Ніколи не забувайте писати листи адресовані Миколаю, бо духовні побажання завжди будуть почуті Святим.
Немає коментарів:

Дописати коментар