пʼятниця, 1 червня 2018 р.«Мені здається, що одна з найбільших удач
у житті людини - щасливе дитинство»
                                                Агата Крісті


У перший день літа ми традиційно відзначаємо Міжнародний день захисту дітей, одне із найдавніших міжнародних свят. Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії у листопаді 1949 року. ООН підтримала цю ініціативу та оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.
З нагоди Міжнародного дня захисту дітей до бібліотеки завітав пришкільний мовний табір ЗОШ №2 смт. Ратне ім. М. Заліпи, щоб відсвяткувати цю подію.
Під час заходу діти брали участь у акції «Долоньки щастя», де учні вирізували різнокольорові долоньки, та писали на них побажання з яких потім формували сонечко, що символізує тепло, затишок та світле майбутнє, відгадували загадки, відповідали на питання вікторини, із задоволенням грали у гру «Твістер»
Для юних читачів бібліотеки в читальному залі оформлена книжково-ілюстративна виставка «Просимо на гостини до книжкової родини», на якій представлені різноманітні книжкові видання для дітей: галузеві енциклопедії, довідники, науково-популярні видання, пригодницькі та фантастичні твори, казки.
Також в бібліотеці діє виставка «Кожна дитина має право» де експоновано матеріали з книг та періодичних видань щодо історії і значення Міжнародного дня захисту дітей. Матеріали виставки покликані інформувати юних відвідувачів бібліотеки про їхні права, визначені Конвенцією про права дитини та навчити ставитися з повагою до себе та оточуючих.
День захисту дітей – це не тільки свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Немає коментарів:

Дописати коментар