пʼятниця, 25 березня 2016 р.

Правознавча мандрівка "Абетка права"
  Користувачі послухали та переглянули літературу, як уміло і правильно користуватися своїми правами, виконувати обов’язки, не порушуючи права і законні інтереси інших, для чого потрібно знати закони. Адже право і закони супроводжують людину все його життя.

День довідкової літератури "Дізнайтесь, познайомтесь та запам’ятайте"

Людина не може знати все, але повинна вміти знайти відповіді на будь-яке запитання. Допомогти у навчанні, відповісти на всі твої "чому?", "для чого?", "де?", "коли?", а допомогти у цьому можуть різноманітні довідкові видання. Отож, протягом дня фаворитами серед безлічі примірників стали саме вони. Читачі знайомилися зі словниками та довідниками, шукали потрібні слова.

Перегляд літератури "Вклонімося твоїй красі, природо"
Безсмертність людини – у безсмертності природи. Водночас природа -– це і скарбниця нашої духовності. Саме духовність має стати світоглядним принципом у прийдешньому тисячолітті. Можна виписати найкращі закони та кодекси про охорону природи. Можна поставити таблички «Бережіть ліс», «По газонах не ходити». Але як зберегти небо, повітря, воду? Там табличок не поставиш... Головна охоронна грамота має бути в наших серцях, почуттях, громадянській позиції. Квітку не рвати – нести в душі! Усвідомлення цього зможе врятувати світ, реставрувати синє небо, зелені луки і ліси, відродити неповторні запахи трав і живої води. «Ставлення до природи не вимірюється відразу глобальними масштабами – до лісу, води, землі. В цьому ставленні завжди присутній проміжний ступінь – моє відношення до одного-єдиного дерева, до літри чистої води, до жмені родючої землі... Охороняючи щось одне, ми... сприяємо збереженню природи в цілому». Такими словами розпочала перегляд літератури бібліотекар Литвинчук Марина.

Детектив-квест "Полювання за бестселлером"

23 березня у бібліотеці відбувся квест-детектив «Полювання за бестселлером», на який завітали учні 5 класу. Вони стали справжніми детективами, отримали карту маршруту по бібліотеці і з радістю відшукували потрібну книгу.Огляд літератури "Шкідливі звички: знати, щоб перемогти "
Переймаючись проблемами молоді селища працівники бібліотеки провели огляд літератури «Шкідливі звички: знати, щоб перемогти». Під час проведення піднімалися проблеми куріння, алкоголю та наркоманії.
Хлопці мали змогу дізнатися багато корисного для себе та свого подальшого способу життя. До їх уваги був представлений колаж "Що є у сигареті", звідки дізналися що тютюнові вироби містять приблизно 4000 хімічних сполук, тютюновий дим - 5000.
Також учасники ознайомилися з новими друкованими виданнями даної тематики.
В кінці молодь підсумувала, що шкідливі звички роблять непоправну шкоду здоров'ю, а особливо молодому організмові та відповіли на запитання
· Як ви вважаєте, зазвичай з якої причини підлітки починають палити?
· Чи може паління призвести до наркоманії? Поясніть свою думку.
· Чому палити у підлітковому віці найбільш небезпечно?
· Чому підліткам особливо небезпечно палити?
· Яке майбутнє чекає на суспільство, якщо молоде покоління призвичаїться до цигарок?
Немає коментарів:

Дописати коментар