четвер, 18 лютого 2016 р.

За рішенням ЮНЕСКО 21 лютого всі народи землі відзначають Міжнародний день рідної мови. Це свято дає можливість кожному громадянину будь-якої країни відчути свою належність до рідної нації, відчути себе часткою народу, серед якого народжуєшся, зростаєш, стаєш Людиною.
У Міжнародний день рідної мови була проведена бесіда-мандрівка "Із сивої глибини віків бере початок рідна мова". Діти дізналися,що у світі існує дуже багато мов і для кожного народу його мова є найважливішою, у ній втілюється погляд на світ, на самих себе. Мова не лише засіб спілкування народу, через неї відбувається процес самовизначеності нації. Вона – символ свободи.
Подивилися презинтацію про становлення мови, адже українська мова має свою багату, але непросту, сповнену радісних і трагічних подій, історію. Мову забороняли, пробували знищити, але вона, мов неопалима купина, ставала ще сильнішою, яскравішою. Бо її носієм є народ – волелюбний, талановитий, доброзичливий. І про це йшла мова на нашому заході. Українська мова наймелодійніша і наймилозвучніша поміж усіх слов’янських мов, з великими музичними можливостями, ніде дух народної поезії не відбився так виразно, як він відбився в українських піснях. Тому на заході доречно звучали  українські  пісні та вірші про мову. Було оформлено виставку «Мови чисте джерело».


Немає коментарів:

Дописати коментар