вівторок, 23 липня 2013 р.

21липня на святі селища розпочала свою роботу «Літня читальня». Гостями свята були від найменших до найстарших жителів селища, представники РДА, Районної Ради,відділу культури РДА та ін.
Читальня під відкритим небом – найоптимальніший вихід в спекотні літні дні. До послуг жителів і гостей селища : кілька  столиків, за якими можна все – читати, розмовляти, грати в  шашки, розгадувати кросворди, малювати, складати пазли, робити саморобки  або просто відпочивати. Для того, щоб задовольнити інформаційні смаки потенційних користувачів, бібліотекарі  запропонували виставку періодичних видань , можливість скористатись буккросингом, де кожен бажаючий може залишити свою книжку для того, щоб інші змогли насолодитися спілкуванням з чудовою книгою та взяти собі книжки, залишені іншими.
 Чимало хто мріє про подорож, про відпочинок біля моря. Дехто таки вирушить у захоплюючі подорожі до давно омріяних міст або місць. Та чи можна уявити навіть найцікавіший відпочинок без книжки? Фраза банальна, але ж справедлива – у книг канікул не буває! Можна взяти в дорогу книги з нашої «Літньої читальні», хоч не зовсім нові, зате цікаві.
 Інтернет на свіжому повітрі – це безкоштовний WI-FI, послуга яка теж є в арсеналі нашої Літньої читальні.

 Літо швидкоплинне. Тож не зволікайте – поспішайте в Літню читальню яка  працюватиме щоп’ятниці  з 11.00 до 16.00. Обіцяємо – це буде цікаво! 

Немає коментарів:

Дописати коментар